نتایج جستجو برای عبارت :

راهنمایی برای انتقال خودرو با قطار

ظرفیت قطارها محدود است و هر قطار تنها ۱۰ خودرو گنجایش دارد، از طرفی تقاضای ارسال خودرو با قطار (به ویژه در تعطیلات) بسیار زیاد است و بسرعت تمام می شود. بنابر این هرچه زودتر بلیط را خریداری کنید دردسرتان هم کمتر می شود.

سفرهای جاده ای دردسرهای خودشان را دارند، از رانندگی طولانی مدت بگیر تا ترافیک و خستگی های بعدش عواملی هستند که باعث شده مسافران سایر روش های حمل و نقل را انتخاب کنند. در نتیجه پس از رسیدن به مقصد ماشین نخواهیم داشت و برای
پلوس قطعه ای از قطعات جلوبندی ماشین است که برای انتقال نیرو به چرخ های خودرو به کار می رود.
انتقال نیروی تولید شده در موتور خودروها نیازمند وجود سیستم انتقال قدرت در ساختار خودرو است. سیستم های انتقال قدرت خودروها از بخش ها و اجزای مختلفی تشکیل شده است و هماهنگی و عملکرد صحیح و همزمان آنها با سیستم تعلیق خودرو موجب حرکت نرم و سواری لذت بخش خواهد بود.
ادامه مطلب
دو هفته پیش به عوض گرفتن قطار از قم، از طهران قطار گرفتم و فکر کردم که از قم قطار گرفتم!
زودتر از موعد به راه‌آهن رفتم که صدا زد قطار ۱۸۶ مشهد سوار شن و من با خودم گفتم که چرا یک ساعت زودتر داره مسافر می‌زنه؟!
بلیط رو نگاه کردم و دیدم ای دل غافل، من از طهران قطار گرفتم و خدا رحم کرد که در محوطه راه‌آهن حاضر بودم و قطار هم از قضا از قم می‌گذشت و القصه به خیر گذشت.
امشب هم فکر می‌کردم که قطار قراره ساعت ۲۲:۱۵ بره سمت طهران و و سلانه‌سلانه کارهام ر
عایق کاری حرارتی خودرو نیز مانند عایق کاری ساختمان مهم می باشد و اگر شما بخواهید در زمانی که در ماشین خود درحال رانندگی و یا مسافرت هستید احساس راحتی داشته باشید، باید ماشین تان عایق کاری حرارتی شده باشد، و این مهم نمی باشد که در چه شرایط آب و هوایی هستید.عایق کاری حرارتی خودرو یکی از مراحل زمان بر و مهم در طراحی و ساخت خودرو می باشد و باید بصورت اصولی انجام شود.اگر از نحوه ی انتقال گرما آگاه باشید، می دانید که حرارت به سه طریق در محیط منتشر م
نحوه انتقال تخفیف بیمه ثالث 
مراحل انتقال تخفیفات بیمه ثالث:
1_فروش قطعی خودرو2_ارائه کپی برگ فروش قطعی و اصل بیمه نامه3_دریافت الحاقیه حامل تخفیفات خودرو4_تمدید بیمه نامه خودرو جدید با اعمال تخفیفات الحاقیه خودرو قبلی
#شرایط انتقال تخفیف بیمه:
1_انتقال تخفیفات ملزم به یکی بودن مالکیت هر دو خودرو میباشد2_انتقال تخفیفات از خودروهای مشابه بهم امکانپذیر است مثلا سواری به سواری، وانت به وانت، کامیون به کامیون
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
در خودرو‌های دیفرانسیل عقب، وزن به طور مساوی‌تری در عقب و جلو نسبت به خودرو‌های دیفرانسیل جلو تقسیم شده است که این کاهش وزن روی محور محرک نسبت به نمونه‌های دیفرانسیل جلو، منجر به بروز پدیده بکسوات شدید و بیش‌فرمانی (‌خارج‌شدن انتهای خودرو به سمت بیرون پیچ در چرخش‌های سریع‌) می‌شود که این اتفاق باعث شده است تا امروزه سیستم کنترل کشش به طور استاندارد‌ روی اکثر خودرو‌های دیفرانسیل عقب، نصب شود.این وضعیت در هنگام عبور از مسیر‌های لغزن
و من اونجا بودم. کف مترو، با کتابای جدید کنار دستم و حسرت «چرا اون کتاب اولیه رو خریدم».
خیالم راحت بود چون آزمون رو از سر گذرونده بودم و چشمام از خواب خمار بودن. 
قطار داشت تکون می‌خورد و صدای جیرینگ جیرینگ دستبندای دست‌فروش تو فضا پیچیده بودن. 
قطار داشت تکون تکون می‌خورد و من با خودم فکر می‌کردم که ای کاش این قطار هیچ وقت از حرکت نایسته. همین‌جوری بره... بره... بره... 
سوار قطار بودم. ناگهان باد بسیار شدیدی از روبرو وزید. قطار، تعادل خودش را از دست داد و ریل خارج شد. شیشه ی پنجره ی قطار شکست و من از پنجره به بیرون پرتاب شدم. از ترس بی هوش شده بودم. پس از مدتی، وقتی به هوش آمدم،.... 
برای خواندن ادامه ی داستان لینک زیر را باز کنید:
http://dastan86.blog.ir/post/2/%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%B7%D8%A8%D8%A8%D8%B9%D8%AA
استاندارد ملی ایران، شماره ۲۰۵۳۳، پارکینگ های مکانیزه (خودرو)، الزامات و توصیه ها
عنوان…………………………………………………………………………………………………………………صفحه
هدف……………………………………………………………………………………………………………………..۱
دامنه کاربرد…………………………………………………………………………………………………………….۱
اصطلاحات و تعاریف………………………………………………………………………………………………….۱
انواع سامانه های پارکینگ مکانیزه…
اگر اهل وبگردی هستید اما گاهی سوژه خوبی برای جستجو نمیابید چرا با قطار وبگردی همراه نمی شوید؟
قطار یک سایت اشتراک لینک فارسی است، که درباره موضوعات گوناگون و توسط کاربران عضو به روزرسانی می‌شود و هر لحظه حاوی جدیدترین لینک‌ها و مطالب مفید و جذاب وب می باشد.

هر نوع سلیقه ای که داشته باشید، در قطار وبگردی هموراه محتوایی که به دردتان بخورد وجود دارد. این لینک یکی از صفحات قطار است، و به این صورت عمل می کند که در صفحه اول قطار عنوان خبرها و مق
هزینه نقل و انتقال سند خودرو موضوع تکراری و البته مورد توجه ای است که تقریبا تمام خریداران و فروشندگان خودرو در مورد آن سوال می کنند. برای تعیین تکلیف کردن پرداخت هزینه های نقل و انتقال یک ماشین، ابتدا لازم است مراحل سند زدن را مرور کنیم؛ پس از تنظیم رسمی قرارداد فروش، اولین کاری که برای نقل و انتقال خودرو باید انجام دهید این است که به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید. در سال 98، مبلغ 156 هزار و 500 تومان برای کل هزینه هایی که در مرکز تعویض پلا
خدمات و تعمیرات خودرو
امروزه خدمات و تعمیرات خودرو بسیار مهم می باشد و مراکز بسیاری در این زمینه فعالیت دارند مانند سایپا و ایران خودرو و مدیران خودرو و ...
امداد خودروی خوب در شیراز هم فراوان هستند و سرویسهای خوبی مثل تعمیر و تعویض قطعات خودرو و برطرف کردن مشکلات برق خودرو در محل را انجام می دهند.
تور مشهد قیمت ها و مدل های مناسبی دارد. تور مشهد تنوع بسیاری از جهت کیفیت هتل و وسیله های دسترسی به این شهر توریستی دارد. تور مشهد زمینی ، تور مشهد هوایی ، تور مشهد با قطار که هر کدام اگر بتوانید لحظه آخری آن را پیدا و تهیه کنید با قیمت بسیار مناسبی به سفر می روید. تور مشهد با قطار ارزان قیمت از تهران را می توانید از تمامی آژانس های معتبر تهیه کنید و حتی خودتان از مراکز معتبر بلیت قطار را تهیه نمایید و جداگانه هتل رزرو کنید و به مشهد بروید. در پست
درباره ردیاب خودرو چه میدانید ؟
آیا میدانید ردیاب خودرو چیست ؟
ارزانترین ردیاب خودرو کدام است ؟
ردیاب خودرو آهنربایی
ردیاب خودرو دیجی کالا
لیست قیمت ردیاب خودرو
نصب ردیاب خودرو
همین این مطالب را میتوایند در سایت gear-box.ir پیدا کنید
انواع ردیاب خودرو و شرکت های اولید کننده ردیاب خودرو در ایران استفاده از ردیاب ماشین به جای دزدگیر 
واسکازین یا روغن جعبه دنده بخش حیاتى از خودروى شما است و تأثیر مهمى بر روى عملکرد خودرو دارد. واسکازین بخش هاى مختلف سیستم انتقال قدرت را روانکارى مى کند و مانع سایش بخش هاى مختلف مى شود. در کل به ندرت احتیاج مى شود که واسکازین احتیاج به تعویض داشته باشد اما بهتر است هر ٣٠ هزار کیلومتر یکبار آن را عوض کنید. همچنین در بعضى شرایط ممکن است مقدار واسکازین کم شود و احتیاج باشد به آن مقدارى اضافه کنید. در صورت بروز هر یک از علائم مربوط در سیستم انتقا
خودرو و موتور آن از اجزای مختلفی تشکیل شده اند.  
و هرکدام از این اجزا دارای اهمیت خاص خود می باشند.
یکی از اجزای جلوبندی خودرو پلوس است  ، از مهمترین قسمت های خودرو، قسمت انتقال نیرو و قدرت به چرخ ها و محور ها می باشد.
 پلوس در جلوبندی خودرو یکی از مهمترین اجزاست - وظیفه پلوس انتقال نیروی تولید شده توسط موتور خودرو به گیربکس یا همان جعبه دنده می باشد. و سپس این نیرو توسط میل گاردان به دیفرانسیل خودرو انتقال می یابد. همانطور که می دانیم، دیفرا
ثبت سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از موضوعاتی است که در فرایند نقل و انتقال خودرو باید انجام شود. گرچه بین نیروی انتظامی و کانون سردفتران بر سر ثبت یا عدم ثبت سند خودرو اختلاف وجود دارد و نیروی انتظامی برگ سبز خودرو را ملاک مالکیت خودرو می داند، اما با این حال در مراحل نقل و انتقال یک ماشین، مراجعه به دفاتر اسناد رسمی کشور، لحاظ شده است و خریدار و فروشنده در هر صورت باید همزمان با هم به یکی از دفاتر رسمی اسناد مراجعه کنند و انتقال سند خودر
در دو مطلب قبل ( خودرو چگونه کار میکند - قسمت اول  ) و ( خودرو چگونه کار می کند - قسمت دوم ) به بررسی عملکرد کلی خودرو پرداختیم از موضوعاتی که در این دو مطلب بررسی کردیم می توان به موارد زیر اشاره کرد.
برق و کنترل الکترونیکی خودرو
کنترل آلاینده ها در خودرو
سیستم های عیب یاب هوشمند همراه خودرو
سیستم انتقال قدرت
سیستم تعلیق و فرمان
در ادامه موارد بیشتری را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.
ادامه مطلب
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، قطار سالنی رجا در مسیر تهران – رشت و بالعکس به صورت روزانه راه‌اندازی می‌شود.
قطار یاد شده 8 صبح از تهران و 18:00 عصر از رشت حرکت کرده و در ایستگاه‌های بین راهی توقف ندارد.
بهای بلیت مبدأ-مقصد و یک طرفه این قطار 512 هزار و 500 ریال است که در حال حاضر با تخفیف و به قیمت 400 هزار ریال به فروش می‌رسد.

متن کامل خبر: قطار رجا در مسیر تهران-رشت
همه با دوستانشان آمده بودند. فقط من بودم که تنها بود. دور هم می‌گفتند و می‌خندیدند. قطار ایستاد. رفتیم سرویس بهداشتی. خواستم بروم تا چیزی بخرم و بخورم. قطار رفت. چهره‌های غریبه و آشنا می‌دیدم. مردی از روبه‌رو، رنگ موهایش تیره بود و از پشت، روشن. با هر زحمتی که بود خودم را به قطار رساندم. آمدم سوار شوم که قطار رفت. باز هم جا ماندم. توی خواب هم از زندگی جا می‌مانم.

پ.ن: داشتم ظرف می‌شستم و به شرایط فعلی فکر می‌کردم. دیدم که ضربان قلبم رفته با

اینک در تقاطع های روستای محمدآباد و قشلاق داودآباد قرچک، روستاهای باغخواص، قلعه بلند و محمدآباد عرب های ورامین و نیز تقاطع روستای اسلام آباد به پیشوا ایستگاه سوزن بانی نصب شده که هنگام عبور قطار در مسیر عبور خودروها مانع قرار می‌دهد تا قطار بدون برخورد با خودروهای عبوری به مسیر خود ادامه دهد.

به‌گزارش اقتصادنیوز، تصادف در محل سوزن‌بانی ورامین در جنوب شرق پایتخت به روستای باغخواص رخ داد؛ سوزن‌بانی را گذاشته‌اند برای جلوگیری از تص
خرید بلیط قطار
رزرو بلیط قطار در سایت پیک خورشید جزو ارزانترین خدمات این سایت میباشد به طوری که با خیال راحت و آسوده میتوانید نسبت به سایر سایت ها بلیط قطار خود را خریداری نمایید .
رزرو کوپه دربست قطار نیز از طریق سایت و اپلیکیشن پیک خورشید امکان پذیر میباشد و شما عزیزان قادرید بلیط قطار خود را خریداری نمایید .
پس از ورود به سایت پیک خورشید گزینه خرید بلیط قطار را انتخاب نموده و مبدا و مقصد مورد نظر ریلی خود را انتخاب نمایید و برروی جستجو کلی
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
کشور ترکیه یکی از مقاصد گردشگران ایرانی است . سفر به این کشور نیازمند اخذ ویزا نبوده و از سوی دیگر هزینه سفر به ترکیه مناسب است.لذت سفر به ترکیه با قطار به این جذابیت افزوده است.
  افزایش قیمت ارز متاسفانه تاثیر بدی در صنعت گردشگری گذاشته و ایرانیان در مقایسه با قبل به مراتب کمتر به مسافرت خارجی میروند. در شرایطی که بلیط هواپیما به شهرهای  ترکیه خصوصا استانبول به شدت افزایش پیدا کرده، سفر به ترکیه با قطار گزینه ای اقتصادی تر و       ایده آل تر
در این مقاله به صورت مختصر و مفید هزینه انتقال سند خودرو در سال ۹۸ را برای شما جمع‌آوری کرده ایم. شما می توانید به کمک سایت های مختلف هزینه انتقال انواع دیگر خودروهای داخلی و خارجی را به دست آورید. این جداول مخصوص پرفروش ترین خودروهای داخلی هستند که هزینه انتقال آنها به تفکیک از سال 1392 تا سال 1398 حساب شده است.
در این محاسبه سال تولید خودرو، نوع خودرو و وطنی و داخلی بودن آن معیار بوده است و بر اساس این فاکتور ها هزینه نهایی مشخص شده است. در صورتی
برخورد قطار باری با گله شتر در بلاک گل زرد _سیریز 
مدیر پایانه بین المللی راه آهن زرند  با اشاره به اینکه این حادثه جمعه شب مورخ ۹۸/۰۳/۱۰ حوالی ساعت۲۱ اتفاق افتاد گفت: علت اصلی وقوع این حادثه بی‌احتیاطی ساربان و عدم توجه به حریم رآه اهن است.
مهندس منصوری در ادامه بیان نمود : لوکوموتیوران به دلیل حرکت در قوس و تاریکی شب از دید کافی از مسیر دورتر برخوردار نبود، اما به محض نزدیک شدن به محل وقوع حادثه و مشاهده شتر‌ها ترمز می‌ نماید.
مهندس منصور
«مار از پونه بدش میاد، در لونه اش سبز می شه»این را آرش گفت، وقتی که قطار به ایستگاه قم رسید و بیرون قطار رو به روی کوپه ی ما آخوندی منتظر بود تا در واگن باز شود و او سوار.آرش رو به من کرد و گفت: شرط می بندم این حاجی می آید سر ما خراب می شود و هم کوپه ای ما است.بعد رو به آسمان کرد و گفت: خدایا! دو ساعت دیگر به اراک می رسیم، نگذاشتی این دو ساعت با خوشی و آرامش برسیم؟ آدم قحط بود آخوند سراغ مان فرستادی.

ادامه مطلب
امداد
خودرو یدک کش حمل خودرو به بهترین نحو حمل انواع خودرو خارجی و
داخلی توسط چرخ گیر و یدک کش بدون آسیب دیدن سپر و جلو بندی شما

اگر اتومبیل شما در یکی از خیابان های تهران دچار مشکل شد و قادر به
حرکت نبود اصلا نگران نباشید با یک تماس رانندگان ما در خدمت شما دوستان
هستن

با وجود حضور به موقع و سریع عوامل اورژانس فرد به دلیل جراحات وارده ناشی از برخورد با قطار در دم جان باخت.

ساعت 20 و 28 دقیقه سه شنبه شب، وقوع برخورد یک نفر با قطار در شهر قم به اورژانس گزارش شد و ماموران اورژانس به سرعت خود را به محل حادثه رساندند.
با وجود حضور به موقع و سریع عوامل اورژانس فرد به دلیل جراحات وارده ناشی از برخورد با قطار در دم جان باخت.
حرکت قطار - پنجشنبه 22 آبان ماه از مشهد
آژانس احسان سیر آسیا
قطار مشهد - #تهران4 تخته سروش 12:40  116.000 4تخته فدک 13:10  160.0006تخته پارسی 13:40  72.000 6تخته کویر 15:20  79.800 6تخته پارسی 16:00  68.050 6تخته کویر 17:15  82.200 4تخته فدک 17:35  130.000 4تخته زندگی 18:55  201.7004تخته طوس 23:40  134.500
قطار مشهد#بندرعباس 4 تخته اپتیما  12:20   143.000
قطار مشهد#قم4 تخته فدک 13:10   170.000
قطار مشهد#اصفهان4 تخته غزال 15:40 170.600
☎️0513870510109153078486@ehsan_seir
#Introduce#معرفیخودرو قطعه ای از سیستم چرخ زنجیر دوچرخه که نقش تغییر در نسبت انتقال حرکت سیستم رانش دوچرخه را به عهده دارد .هر خودرو به یک سری از تعداد دندانه در قطر مجهز است که دوچرخه سواری باید از آنان اطلاع داشته باشد .به فرض مثال در عکس فوق۱۱-۱۳-۱۵-۲۰-۲۴-۲۸-۳۲-۳۶-۴۲-۵۰عداد این را نشان میده که خودرو عدد اسمی برابر با ۵۰-۱۱ دارد .
این اعداد با اعداد سینی طبق مشتق شده و نسبت انتقال حرکت را تشکیل میدهد .
فروشگاه آسیادوچرخ شعبه مرکزی کرمانشاهمجهزترین
یک نمونه سند قطعی خودرو را در ادامه برای آشنایی هر چه بیشتر و بهتر شما با این مرحله از نقل و انتقال خودرو می آوریم. یادآوری این نکته در همین ابتدای کار لازم است که مراجعه به دفاتر رسمی اسناد برای ثبت قطعی انتقال خودرو لازم و ضروری است. از همین جهت آشنایی با یک نمونه سند قطعی خودرو برای بالا بردن اطلاعات شما می تواند در این مسیر بسیار کمک کننده باشد.

ادامه مطلب
در دو مطلب قبل ( خودرو چگونه کار میکند - قسمت اول  ) و ( خودرو چگونه کار می کند - قسمت دوم ) به بررسی عملکرد کلی خودرو پرداختیم از موضوعاتی که در این دو مطلب بررسی کردیم می توان به موارد زیر اشاره کرد.
برق و کنترل الکترونیکی خودرو
کنترل آلاینده ها در خودرو
سیستم های عیب یاب هوشمند همراه خودرو
سیستم انتقال قدرت
سیستم تعلیق و فرمان
در ادامه موارد بیشتری را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.
ادامه مطلب
استفاده از قطار برای مسافرت های طولانی بهترین و امن ترین گزینه محسوب می شود. شاید در گذشته سرو صدای قطار و لرزش های شدید هنگام حرکت، مسافران را ناراضی می کرد. اما با این حال بازهم استفاده از قطار مشتریان و مسافران خاص خود را داشت.
با گسترش و توسعه ناوگان ریلی در کشور کیفیت قطارها نیز افزایش یافت. شرکت رجا به عنوان مسئول ناوگان حمل و نقل ریلی کشور اولین نوع این قطارها به نام قطار زندگی را به شبکه ریلی کشور تزریق نمود. از همین رو قیمت بلیط قطار ر
آنتن سیار ماهواره ای چیست؟
ارسال شده توسط seo-user

آنتن سیار ماهواره ای چیست؟

در عصر حاضر، هر جامعه انسانی، ارتباطات را به عنوان نیاز اساسی خود می داند. نیاز دسترسی به ارتباطات سیار هم روز به روز در حال گسترش است. امروزه آنتن های ماهواره ای سیار توانسته اند دسترسی به ارتباطات مخابراتی را در دور افتاده ترین نقاط دنیا و در هر موقعیتی اعم از زمین، دریا و هوا را ممکن سازند. این راهکار ارتباطی دسترسی به هر نوع سرویس صوتی، تصویری و انتقال دیتا را
کاربرد خودرو: کاربرد خودرو‌ها در زندگی امروزه بشر بسیار متنوع و بسیار گسترده است بطوری که اگر خودرو ها را از زندگی روزمره حذف کنیم شاید تمدن بشری دیگر به شکل کنونی وجود نداشته باشد. عمده فعالیت خودرو‌ها در زمینه های زیر است.

واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

به گزارش فانوس،  روابط عمومی راه آهن در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ صبح امروز واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

پس از رفع این مشکل قطار به سیر خود ادامه داد.
قانون جدید سند مالکیت خودرو همه چیز را در مورد اماها و اگرهای مراجعه به دفترخانه را روشن می کند. اگر تا به امروز در این مورد شک داشتید که در یک معامله خودرو باید به دفترخانه مراجعه کنید یا نه، امروز برای شما روشن می کنیم که حضور در دفترخانه و ثبت قطعی سند لازم و ضروری است، زیرا توسط قانون و قانونگذار لازم و اجباری تعیین شده است. بی تردید با مراحل نقل و انتقال خودرو و سند کمپانی خودرو، به اندازه کافی آشنایی دارید. می دانید که یک معامله با انعقاد
آموزش برق خودرو در شیراز باید توسط فرد حرفه ای و یا آموزشگاه مرتبط انجام شود. آموزش برق خودرو فنی و حرفه ای شیراز خوب است به شرط اینکه در تمامی کلاس های آموزش برق خودرو شیراز شرکت نمایید. آموزشگاه جلوبندی خودرو شیراز نیز توانایی آموزش برق خودرو در شیراز را نیز دارد. اما پیشنهاد ما به شما این است که آموزش برق خودرو در شیراز را حتما به صورت عملی و حرفه ای در کنار فردی خبره یاد بگیرید.
هدف از اجاره خودرو، رفاه و آسایش است. در این بین بسیاری از افراد بر این باور هستند که اجاره خودرو بسیار مقرون به صرفه است.
یکی از روش های اجاره اتومبیل، اجاره خودرو با راننده می باشد. این روش از اجاره خودرو نسبت به اجاره بدون راننده ارزان بوده و مورد پسند بسیاری از متقاضیان است.
آن دسته از مسافرانی که از کشور های دیگر به ایران سفر می کنند، می توانند از این روش برای تردد در شهر استفاده نمایند. شرکت اجاره خودرو رنتینال، خدمات ویژه و متفاوتی نسبت
قانون جدید سند مالکیت خودرو همه چیز را در مورد اماها و اگرهای مراجعه به دفترخانه را روشن می کند. اگر تا به امروز در این مورد شک داشتید که در یک معامله خودرو باید به دفترخانه مراجعه کنید یا نه، امروز برای شما روشن می کنیم که حضور در دفترخانه و ثبت قطعی سند لازم و ضروری است، زیرا توسط قانون و قانونگذار لازم و اجباری تعیین شده است. بی تردید با مراحل نقل و انتقال خودرو به اندازه کافی آشنایی دارید. می دانید که یک معامله با انعقاد یک قرارداد رسمی شرو
پیش‌بینی قیمت خودرو در شب عید
امیر‌حسین کاکایی کارشناس خودرو در پیش‌بینی درباره قیمت خودرو گفت:
▪️چنانچه دولت این هیجان مبنی بر حذف دو خودرو پراید و 405 را مدیریت کند ممکن است تا پایان سال با یک آرامش نسبی در بازار خودرو مواجه باشیم در غیر این صورت قیمت خودرو در شب عید گران خواهد شد.▪️کاکایی در ادامه اظهار کرد: فعلا صنعت خودرو در یک دو قطبی قرار گرفته، برخی بازیگران باعث شدند که دوباره قیمت خودرو در بازار گران شود. به عنوان مثال قیمت پراید
سه نفر آمریکایی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه آمریکایی هر کدام یک بلیط خریدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط خریده اند. یکی از آمریکایی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم. همه سوار قطار شدند. آمریکایی ها روی صندلی های تعیین شده نشستند، اما ایرانی ها سه نفری رفتند توی یک توالت و در را روی خودشان قفل کردند. بع
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام قطار
یوسف زمانی به نام قطار
Yousef Zamani - Ghatar
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام ابرو کمون
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اسمشو چی بزارم
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام پاییز امسال
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلگیر نشو
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلت میاد
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام وای دلم رفت
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اشتباه بود
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام عاشقانه
دانلود آهنگ
بی توجه به هیاهوی ایستگاه به سمت قطار پرواز می کنم...
قطاری که مبداش شهر غم و مقصدش دیار عشق است...!
کنار پنجره ای آرام میگیرم و چشم می دوزم به آسمان و اشک های بلورینش ، درختان را یکی پس از دیگری از نظر می گذرانم این درختان ، در این سرمای استخوان سوز زلف هایشان را به که فروخته بودند...؟
ادامه مطلب
یدک کش خودرو تهران | خودرو بر (خودروبر) نیسان یدک کش | جرثقیل حمل خودرو
حمل ماشینهای تصادفی با  هزینه مناسب نیسان جرثقیل

خدمات رسانی به مناطق(نارمک-تهرانپارس-پیروزی-نیروهوایی-ابوذر-افسریه-مسعودیه-فرجام - سبلان -رسالت و...)
09120451416
از اخرین باری که قطار سوار شدم هفت سال میگذرشت و هنوزم قطار همون بوی قبلو میداد انگار یه عامه شربت سرماخوردگی ریخته بودن رو درو دیوار و روش یه عطر شیرین زده بودن که بوش رو ببره ...
یه سری از چیزا برای من از طریق رایحه شون تو ذهنم ثبت میشن یه سری ها با حسی که میدن مثلا همین شب های حمومی که یه حس خفگی و غم و افسردگیه یا گرگ و میش عصر که حس زندگی میده حتی بعضی از وبلاگا برای من یه عطر خاص دارن با این که بویی نمیاد اما ذهن من یه عطری رو به خاطر میاره که ح
دستگاه ضخامت رنگ خودرو در مبحث کارشناسی خودرو جایگاه بسیار ویژ ه ای دارد. بطور کلی خودرو هایی که در تصادفات نسبتا شدید از ناحیه بدنه دچار آسیب جدی می شوند در حین تعمیر و بازسازی در اکثر مواقع نیاز به رنگ آمیزی مجدد خواهند داشت. این رنگ آمیزی در اکثر مواقع با استفاده از دستگاه های ضخامت سنج رنگ و آموزش کارشناسی رنگ خودرو قابل تشخیص است.  بطور کلی دو نوع دستگاه دیجیتال و دستگاه مگنتی برای سنجش ضخامت رنگ خودرو در بازار موجود می باشد. هر دو نوع بص
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
نکاتی بسیار مهم درباره نگهداری خودرو   ۱-ماهی یک بار کولر خودرو را به مدت چند دقیقه جهت مخلوط شدن گاز با روغن مخصوص آن و جلوگیری از فاسد شدن آن روشن نمایید.   
۲-در هنگام روشن بودن خودرو از باز کردن کابل باتری خودداری کنید.  
۳-با روشن شدن چراغ استپ،خودرو را متوقف نموده با نمایندگی تماس بگیرید.   
۴-با روشن شدن چراغ انژکتور،خودرو را خاموش نموده و بسط باتری را چند ثانیه جدا نموده و سپس اتصال دهید اگر چراغ خاموش.....
ادامه در
http://ravankaransanat.ir/category/we
اگر می خواهید خودروی خود را به صورت وکالتی بفروشید، حتما باید در مورد مدارک لازم برای وکالت فروش و سند قطعی نقل و انتقال خودرو اطلاعاتی داشته باشید. فروش وکالتی یکی از روش های فروش است که به هر دلیلی فروشنده نمی تواند یا نمی خواهد در مرکز تعویض پلاک همراه خریدار حضور داشته باشد و کار تعویض پلاک و ثبت سند مالکیت پلاک را تکمیل کند. در چنین شرایطی در دفترخانه رسمی اسناد وکالت نامه ای را تنظیم می کند که بر اساس آن به خریدار وکالت می دهد که طبق شرا
تحریم ها و اوضاع سیاسی کشور از یکسو و از طرفی مبارزه با قاچاق باعث شده تا بازار خودروها در داخل ایران تحت تاثیر قرار گیرد. قیمت خودروهای خارجی برای خریداران ایرانی خیلی گران تمام میشود، بنابراین باید از بین تولیدات داخلی گزینه هایی برای انتخاب را روی میز گذاشت!
یکی از خودروهای ساخت ایران که ارزش خرید دارد پژو 207 صندوق دار است. این خودرو در اوایل سال 1397 به بازار عرضه شد و به دنبال استقبال خوبی که از خودرو 207 هاچ بک شده بود این خودرو نیز مورد توج
من میرم رو تخت و چراغا رو خاموش میکنم. خوابم نمی بره اما باید سعی کنم. گمونم یه روزی این کابوس ها متوقف میشن و من بازپخش اونا رو بیشتر و بیشتر و بیش تر متوقف میکنم. اما میدونم که الان شب درازی رو پیش رو دارم و باید فردا صبح زود تر بیدار شم و یه قطار بگیرم.
-دختری در قطار
روزهای بسیار دور  ؛ پیرزنی بود که  ؛ هر روز با قطار از روستا برای  خرید مایحتاج خود به شهر می آمد ...
کنار پنجره می نشست  ؛ وبیرون را تماشا می نمود..
گاهی؛ چیزهائی از کیف خود در می آورد 
و از پنجره قطار به بیرون پرتاب می نمود 
یکی از مسئولین قطار کنار ایشان آمد و با تحکم پرسید که: پیرزن چکار میکنی؟!
پیرزن؛ نگاهی به ایشان انداخت و لبخندی مهربان گفت : من بذر گل در مسیر می افشانم 
آن مرد با تمسخر و استهزا  ، گفت  : درست شنیدم  ؛ تخم گل در مسیر می افشانی
#شیر:شیر می باید بوددر این راز بقای دنیاگربه ی دست آموز استشیرِ در سیرک  #نان:- به کودکان زباله گرد: به دنبال نان ته مانده ایستکه جامانده بوددر سفره ی نان دیگران   #اشک:اشک هایم بند نمی آیدجای خالیت  پر می شود هر روزبا نم نم اشکم  #قطار:زنی در قطارپشت پنجره های غبار گرفتهبه نظاره ایستاده بودنمی‌داند مقصدش کجاستکاش ایستگاه بین راهی نداشتاین قطار پر تردید  #نهنگ:نهنگ به گل نشستعشق دریاساحل نشین کردنهنگ را #سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)#شعر_سپکو
دورموتور خودرو را نباید به خط قرمز برسانید

خودروی خود هیچگاه دور موتور خود را به نقطه ی کات آف نزدیک نکنید !  
عکس این جریان هم برای خودرو زیانبار است،یعنی نباید دورموتور خودرو را پایین یاورید یعنی به اصطلاح با دنده مرده حرکت نکنید 
وقتی در شیب رو به بالا حرکت میکنید دور موتور خودرو باید از 2.5rpm بالاتر باشد و...
ادامه در
http://ravankaransanat.ir/category/weblog
طی دو سال، حداقل ۱۳ بار لاکپشت‌ها فعالیت قطار‌ها را مختل کردند. به همین دلیل، شرکت راه آهن ژاپن به فکر پیشگیری از مرگ غمناک لاکپشت‌ها در راه آهن و تاخیر غیرضرروی قطار‌ها افتاد. آن‌ها پس از اجرای یک سری آزمایش، یک خندق یو «U» شکل ایجاد کردند که لاکپشت‌ها را جمع می‌کرد و مانع از گیرافتادن آن‌ها بین ریل‌های فلزی و له شدن و مرگ آن‌ها می‌شد. آزمایش‌ها و دوربین‌های مراقبتی نشان داد که لاکپشت‌ها هنگام عبور از ریل اغلب در فضای بین آن‌ها می‌
 ✅نحوه عملکرد این سنسور بدین صورت است که با چرخش دنده پینیون، سنسور توسط دنده کیلو متر پالس هایی به  کامپیوتر خودرو که نام آن ای سی یو است میفرستد به کمک پالسهایی که  کامپوتر خودرو دریافت میکند سرعت خودرو محاسبه می شود,✅محل قرارگیری این سنسور , بالای شفت خروجی گیربکس , روی پوسته بیرونی  میباشد
همانطور که می دانید، یکی از روش های اجاره اتومبیل، اجاره خودرو با راننده می باشد. این روش از اجاره خودرو نسبت به اجاره بدون راننده ارزان بوده و مورد پسند بسیاری از متقاضیان است. همچنین شما با اجاره خودرو با راننده دیگر ناچار به پرداخت خسارت در صورت بروز حادثه نمی باشید.
آن دسته از مسافرانی که از کشور های دیگر به ایران سفر می کنند، می توانند از این روش برای تردد در شهر استفاده نمایند. شرکت اجاره خودرو رنتینال، خدمات ویژه و متفاوتی نسبت به دیگر
نیروهای امدادی این شهرستان در سریع‌ترین زمان در محل حادثه حضور پیدا کردند و به مداوای این فرد پرداختند.گفتنی است در پی این برخورد مشکلی برای این قطار و مسافران آن ایجاد نشده است.

رضا آذری فرماندار جاجرم با اشاره به برخورد قطار تهران به مشهد با یک خانم اظهار کرد: قطار ۳۷۱ تهران به مشهد ساعتی قبل در ایستگاه شهرستان جاجرم با یک خانم حاضر در این ایستگاه برخورد کرد.
فرماندار جاجرم وضعیت این خانم را مساعد توصیف کرد و افزود: این مسافر که در ایست

با حضور ماموران مشخص شد، یک قطار باربری حین حرکت با یک جوان 21 ساله برخورد کرده که بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

بر اثر برخورد جوان 21 ساله با قطار باری در گرمدره کرج عابر پیاده جان خود را از دست داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در پی مرکز اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک قطار باربری با عابر پیاده، بلافاصله ماموران کلانتری 34 گرمدره به محل حادثه اعزام شدند.
با حضور ماموران مشخص شد، یک قطار باربری حین
یک نمونه سند قطعی خودرو را در ادامه برای آشنایی هر چه بیشتر و بهتر شما با این مرحله از نقل و انتقال خودرو می آوریم. یادآوری این نکته در همین ابتدای کار لازم است که مراجعه به دفاتر رسمی اسناد برای ثبت قطعی انتقال خودرو لازم و ضروری است. از همین جهت آشنایی با یک نمونه سند قطعی خودرو برای بالا بردن اطلاعات شما می تواند در این مسیر بسیار کمک کننده باشد.
حتما بخوانید: سند کمپانی خودرو چیست؟

ادامه مطلب
1️⃣باعث شکستن محفظه ساچمه ها میشود و خودرو دیگر حرکت نمی کند.
2️⃣درصورت شکستن , احتمال قفل کردن فرمان وجود دارد وکنترل خودرو از دست شما خارج می شود.
3️⃣در صورتی که سرعت خودرو زیاد باشد احتمال اسیب رسیدن به گیربکس وجود دارد.
4️⃣دربعضی موارد احتمال چپ کردن خودرو نیز میباشد.
استفاده از سایت خرید و فروش خودرو برای آگاهی از جزئیات طرح های فروش خودرو، قیمت و مواردی از این قبیل راهکار تاثیر گذار و راهگشایی به شمار می رود. امروزه روش های سنتی خرید و فروش خودرو و زیر و رو کردن نمایشگاه های ماشین برای یافتن مشتری مناسب و مطلوب، به تدریج جای خود را به شیوه های آنلاین و آگهی در سایت خرید و فروش خودرو داده است. با متصل شدن به سایت های به وجود آمده برای خرید فروش خودرو ایجاد یک آگهی به منظور فروش ماشین، به راحتی و بدون پیچیدگ
اساسیترین و مهمترین مورد در برنامه‌ریزی برای مسافرت، انتخاب وسیله‌ی نقلیه‌ای میباشدکه میخواهیم با آن مسافرت کنیم. انتخاب های که میتوانیم داشته باشیم عبارتند از قطار، هواپیما، کشتی، اتوبوس و اتوموبیل شخصی. همانطور که می‌دانید هر یک از این وسایل نقلیه دارای معایب و مزیت‌هایی میباشند. در ادامه مطلب سعی بر آن است که ببینیم آیا اجاره خودرو برای مسافرت مقرون به صرفه است یا خیر؟

ادامه مطلب
بخش اول – انتقال امن اطلاعات بخش دوم – انتقال امن اطلاعات توسط filezilla از طریق SFTP   دو روش رایج و ایمن جهت انتقال اطلاعات بین دو کامپیوتر SSH  و TLS  هستند که هر دو پروتکل استانداردی برای مباله رمز شده اطلاعات است، هدف آن ها انتقال امن داده ها و تامین امنیت در … انتقال امن اطلاعات
منبع : وبلاگ ایران سرور
در این سری از مقالات قصد داریم به بررسی ای سی یو خودرو یا همان ECU بپردازیم. در صورتی که از خوانندگان دائمی این وبلاگ باشید مطلع هستید که مطالب در این وبلاگ به صورت سری و دنباله دار منتشر می شود. بنابراین در سری مقاله بررسی ای سی یو خودرو نیز با ما همراه باشید.
تشریح تکنولوژی کنترل حلقه ی باز یا حلقه ی بسته برای انتقال داده ها بین پردازشگرها جهت سازگاری محیطی و آسودگی در ماشین بسیار پیچیده است. زیرا زیر سیستمهای متشکلات از حسگرها، ایسیوها، میکر
چه زمانی باید صفحه کلاچ خودرو را عوض کنیموظیفه کلاچ در اتومبیل انتقال حرکت چرخشی از یک شفت به شفت دیگر است ، همانطور که در این بخش از سرگرمی نمناک خواهیم گفت در واقع کلاچ وسیله ای برای قطع کردن و یا وصل کردن است که در سیستم های انتقال نیرو بکار می رود. در سیستم های انتقال نیرو، توان و نیروی تولید شده در موتور برای استفاده به شکلی دیگر و یا استفاده در جایی دیگر نیاز به جابجایی و انتقال دارد. برای آنکه بر روی این انتقال نیرو بتوان کنترلی را اعمال
حمل انواع خودرو به تعمیرگاه وبیمهدراوردن خودرو از جوی وجدول. قیمت مناسب وتوافقی
حمل انواع خودرو تصادفی ومعیوب به بیمه وتعمیرگاه،دراوردن ازجوب وجدولباقیمت مناسب(شبانه روزی)
یدک کش سیار در لویزان
حمل و نقل خودرو های سالم و معیوب و تصادفی به تمام نقاط کشور
امروزه اجاره خودرو بسیار متداول شده است.
یکی از مزیت های اجاره خودرو این است که شما می توانید هر بار یک خودرو جدید اجاره کنید، به این ترتیب تجربه رانندگی با اتومبیل های زیادی را کسب می کنید. موسسات مختلفی در سطح شهر خودرو اجاره می دهند.
یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید، هدف از اجاره خودرو است.
اگر برای تشریفات قصد اجاره خودرو دارید، بهتر است از خودرو های لوکس استفاده کنید. برای مسافرت های خانوادگی از اتومبیل های خانواده اجاره کنی
چلنج های جنرال امروز 12 آذر▬▬▬▬▬▬▬▬
1⃣ مدال کمربندتون رو عوض کنید
2⃣ یک بار مسابقه اسب سواری رو تموم کنید
3⃣ ۵ تا پرنده رو از روی قطار درحال پرواز بکشید
4⃣ یک ایتم اسب رو تغییر بدید
5⃣ از رو اسبتون روی قطار بپرید 
6⃣ یک بار گربه ی وحشی به اسم panther بکشید
7⃣ ۴ تا گوزن به اسم whitetail بکشید (همه جا هست )
تا حالا بدنبال لیست نمایندگی های خودرو در شیراز بوده اید؟ ما برای آگاهی خود و دوستانتان لیستی از نمایندگی های خودرو در شیراز شامل ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، مدیران خودرو و… آدرس و  شماره تماس و ساعت کاری این نمایندگی ها را برای شما به اشتراک گذاشته ایم. ایران خودرو شرکت خودروسازی ایرانی است که در سال ۱۳۴۱ توسط برادران خیامی با سرمایه مالی ۱۰۰ میلیون ریال بنیان‌گذاری شد. این شرکت که قبلاً ایران ناسیونال نام داشت، در خارج از ایران
هم‌زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا در چین و اعلام وضعیت اضطراری از سوی سازمان بهداشت جهانی، بسیاری از شرکت های مختلف فعال در حوزه های تکنولوژی و همچنین در پی عواقب انتشار ویروس کرونا بر بازار خودرو ،این شرکت ها دفاتر و کارخانه‌های خود در چین را تا اطلاع ثانوی تعطیل کردند.

کرونا که بیشتر به دلیل سرعت بالای انتقال و انتشار، گریبانگیر جهانیان شده و مدت هاست در صدر اخبار دنیا قرار دارد، نه تنها بازار خودرو بلکه زنجیره تامین

این مسئول ادامه داد: در تن کیلومتر بار خالص حمل شده مقدار یک میلیارد و380میلیون تن و رشد 17درصد نسبت به مدت مشابه و در تن کیلومتر بار ناخالص حمل شده مقدار 2 میلیارد و 428میلیون تن 16.5درصد رشد به ثبت رسیده است.

سیدمصطفی داوودی روز شنبه درباره افزایش ظرفیت ناوگان مسافری راه آهن یزد به خبرنگار ایرنا گفت: به دلیل استقبال و درخواست مردم برای مسافرت با قطار همزمان با تابستان و پیک مسافرت، یک رام قطار مسافری همه روزه به صورت رفت از یزد در ساعت 11:50 دق
حفظ آرامش اولین قدم است.
✅ هرگز فرمان را به طور ناگهانی به سمت خاصی نچرخانیم و یک‌مرتبه ترمز نکنیم و اجازه ندهیم خودرو از مسیر اصلی منحرف شود. ✅ پایمان را از روی پدال گاز برنداریم و به آرامی به آن ضربه بزنیم؛ اگر ترافیک اجازه می‌داد، سعی کنیم خودرو را به آرامی به کنار خیابان ببریم.
✅ وقتی خودرو را در نقطه امنی متوقف کردیم، ترمز دستی را بکشیم و چراغ هشداردهنده را روشن بگذاریم.

حمل خودرو با جرثقیل
وقتی خودرو در محل امدادرسانی تعمیر نشد و نیاز به تعمیرگاه داشت امداد رسان خودرو را با جرثقیل حمل کرده و به اولین تعمیرگاه میبرد. پس از تعمیر امدادخواه میتواند بر اساس نرخ بازار هزینه تعمیرگاه را بدهد و خودرو را تحویل بگیرد.
حمل خودرو با جرثقیل در مرحله پایانی است یعنی اگر خودرو به هیچ روشی تعمیر نشد حمل خودرو با جرثقیل انجام میشود.
حمل خودرو
باید در حمل خودرو از نیروهای خبره و با تجربه استفاده کرد تا به خودرو صدمه وا
امداد خودرو یدک کش سیار09120451416

جرثقیل یدک کش امداد خودرو شرق و شمال تهران
حمل خودروبه تمام نقاط تهران| کرایه ها ،توافقی

حمل خودروبایدک کش چرخگیر به تمام نقاط استان تهران
جرثقیل یدک کش امدادخودرو خودروبر،حمل خودرو چرخگیر
حمل تمامی خودروهای نیازبه تعمیر به تعمیرگاه
حمل انواع کمپرسوربادی وکانکس چرخدار
هزینه حمل راباشمابه توافق میرسیم.
مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه نیز با تاکید بر اهتمام جمعی در خصوص پروژه ساخت و احداث خط ۲ قطار شهری تبریز مبتنی بر برنامه ریزی های صورت گرفته افزود: باتوجه به عدم نقدبنگی پروژه که ناشی از مشکل قراردادی آن است با پیگیری هایی که انجام شده و می شود امیدوارم با کمک مسئولین استانی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بتوانیم مشکلات فوق را حل کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از خط ۲ قطار شهری تبریز در جریا
حتما همه شما با بنزین سوپر و بنزین معمولی آشنا هستید.
برخی از رانندگان و صاحبان خودرو برای تامین سوخت خودرو خود بدون توجه به نوع موتور خودرو ، از بنزین سوپر استفاده میکنند.این افراد اعتقاد دارند که بنزین سوپر باعث افزایش کارایی و افزایش طول عمر خودرو میشود.
این دسته از افراد باید بدانند که برای انتخاب بنزین مصرفی خودرو باید اول نوع موتور خودرو خود را بشناسند و بعدا متناسب با نوع موتور از بنزین معمولی یا بنزین سوپر استفاده کنند.
برای خرید دس
اگر صحبت از سفری امن و راحت باشد به طور حتم قطار یکی از اولین انتخاب‌ها خواهد بود. پس اگر برای سفر خود قطار را انتخاب کرده‌اید با بلیط قطار خریده‌اید و در آستانه سفر هستید، در ادامه با مِستر بلیط همراه باشید تا با نکاتی در سفر با قطار آشنا شوید و با رعایت آنها تجربه‌ای خاطره‌انگیز از سفر با قطار را کسب کنید. با راهنمای سفر با قطار و خرید بلیط قطار همراه باشید.

همراه داشتن میان وعده
با اینکه در اکثر قطارها بوفه و رستوران وجود دارد اما پیشنه
آن شب هم مثل شب های دگر بود 
با همان نغمه و سوت 
با همان ساز سکوت
باران می بارید 
چتر احساس مرا خیس می کرد
من در ایستگاه تکرار ها
ودر آمد و رفت بی گمان قطار ها
در انتظار مسافری بودم؛جا مانده از قلبم
گاهی نگاهم به ساعت
گاهی نگاهم به شهر
و گاهی به ریل های قطار
اما به ناچار
انتظارم را در دل می خوردم
و خودم را دل خوش می کردم:
به نوازش های باران
به باد های روان
و به ابر های سرگردان...
آن شب هم مثل شب های دگر بود!
صدا ذهنم را خراش می دهد اصلا از صدای ترمز قطار بدم می آید، نه خوشم می آید اصلا هردو چون از یک طرف ذهنم را پاره پاره می کند و از طرف دیگر صدای رسیدن است آهسته آهسته قطار می ایستد از این لحضه که همه بلند می شوند و شلوغی هم بدم می آید انگار با سرنگ استرس را وارد بدن می کنند
ادامه مطلب
سایت دورهاتو به گزارش دنیای اقتصاد، در روزهای اخیر، بازار خرید خودرو و فروش خودرو به حالت ثبات در آمده است. دو دلیل عمده‫ی آن می‫تواند ثبات قیمت سکه و ارز و همچنین تکمیل خودروهای ناقص و عرضه‫ی آن به بازار فروش خودرو باشد. اما در طی هفته گذشته با اعلام افزایش قیمت خودرو که توسط ایران خودرو تکذیب شد، قیمت خودرو در بازار خرید خودرو صعودی شد. در پی کارشناسی های انجام شده از اردیبهشت امسال، برخی از دلایل افزایش قیمت خودرو شناسایی شده است.
سایت
یکی از بد ترین اتفاقاتی که ممکن است برای راننده وسیله نقلیه اتفاق افتد و جان او و سر نشینانش را به خطر اندازد پنچر شدن لاستیک خودرو میباشد. همانطور که می دانید لاستیک خودرو یکی از مهم ترین و حساس ترین اجزای خودرو می باشد که نقش بسیار مهمی در ایمنی و پیمودن مسیر ها در خودرو دارد و یکی از مواردی است که اگر مورد توجه قرار نگیرد ممکن است خطر آفرین شود و جان سر نشینان خودرو را با خطر رو برو کند. در ادامه تصمیم داریم که به شما همراهان عزیز اطلاعاتی در
برای داشتن سفری لذت بخش و بدود دردسر با قطار نیاز است که اطلاعات کافی در مورد قوانین حمل خودرو با قطار داشته باشید. با توجه به این قوانین برنامه های سفر شما مطابق برنامه ریزی پیش خواهد رفت. از جمله شرایط خرید بلیط حمل خودرو با قطار می توان به موارد زیر اشاره نمود.در هنگام تحویل ماشین به ایستگاه راه آهن حتما مدارک شناسایی، کارت ماشین و سند آن را به همراه داشته باشید. ضمنا نیاز است که بلیط حتما به اسم خودتان صادر شده باشد.
باید هرچه سریعتر به خری
از این طرح لایه باز میتونید استفاده کنید و برای ترکیب تصاویر ایده بگیرید.
نکاتی که با مشاهده این فایل یاد میگیرید:
1-ایجاد ذره های نورانی در هوا 
2-استفاده از layer mask
3-نور پردازی و ساخت مه 
4-ایجاد هاله نور برای قطار

دانلود
حجم:27.7mb
خدمات امداد
خدمات کلی امداد خودرو شامل :
پاسخ سریع  تلفنی به در خواست امداد خواهان
اعزام تیم امداد در اسرع وقت  به محل امداد خواه جهت رفع ایراد خودرو
هماهنگی جهت انتقال خودرو به نزدیکترین مکانیکی
تعمیر سریع خودرو در مکانیکی
تعریفی از خدمات امداد :
به مجموعه خدماتی گفته میشود که به خودروی غیر متحرک یا خودروی غیر قابل حرکت داده میشود تا خودرو تعمیر شود و به حرکت دربیاید.
خدمات امداد :
1.تعمیر خودرو و راه اندازی آن : تعمیر خودرو در محل و امکا
رله استارت برای رساندن برق از باتری به آهنربای استارت به کار می رود. اگر این رله فعال شود، استارت شروع به چرخیدن کرده و موتور روشن می شود.
علائم خرابی این قطعه:
روشن نشدن خودرو
واضح ترین علامت خرابی رله، روشن نشدن خودرو پس از استارت زدن است.
اگر دکمه استارت را فشار دهید یا کلید سوئیچ را بچرخانید و خودرو روشن نشود، ممکن است اشکال از رله ی استارت باشد.
این مشکل به یک ایراد در مدار الکتریکی بر می گردد و به تعداد دفعاتی که استارت می زنید، ارتباطی ن
دوستی نوشته بود؛
● یک دوچرخه سوار برای اقتصاد "فاجعه" است، زیرا:
۱-خودرو نمیخرد۲_وام خودرو نمی گیرد۳-دیر مریض می شود۴-بنزین نمی خرد۵-قطعات یدکی خودرو نمی خرد۶-پول پارکینگ نمی‌دهد۷-چاق نمیشود۸-جریمه نمیشود
پس چرا توسعه دوچرخه سواری؟!
قطار نیم ساعت تا رسیدن به اراک فاصله داشت و من به تازگی متوجه شدم که چه چیزها از آن کس که به او محبت دارم نمی دانم. بعد از این صحبت هایی که رد و بدل شد به فکر رفته بودم که دوست داشتنی که پایه و اساسش شناخت درست و حسابی نباشد سخت سست و متزلزل است و آخرش همین می شود که من شدم؛ با نیم بند بادی از ریشه کنده شدم و از اصلم دور.

ادامه مطلب
این خودروی برقی کوچک توسط محققان هلندی طراحی شده و قرار است طبق همین طرح مفهومی نیز ساخته شود. جنس بدنه این خودرو از نوعی کامپوزیت سازگار با محیط زیست خواهد بود. خود این کامپوزیت نیز از زباله های پلاستیکی جمع آوری شده از اقیانوس ها ساخته خواهد شد.

شاسی این خودرو با نام لوکا (Luca) از نوعی مواد ترکیبی شامل پلی اتین ترفتالات(PET) اصلاح شده بهمراه کتان ساخته خواهد شد. جنس بدنه نیز از ترکیب پلی اتین ترفتالات و زباله‌های خانگی ساخته خواهد شد. قاب جلو
سایت دورهاتو به نقل از شما نیوز، امروز 28 خرداد، قیمت خودرو در بازار خرید و فروش خودرو به شرح زیر است: قیمت سایپا 111 سفید 51 میلیون و سیصد هزار تومان،  قیمت خودرو تیبا 2 سفید 58 میلیون و ششصد هزار تومان، کوئییک دنده ای 73 میلیون تومان، پژو پارس دوگانه سوز 106 میلیون تومان بوده است. قیمت خودرو سایپا 151 نیز به مبلغ 46 میلیون در بازار خرید خودرو و فروش خودرو قیمت گذاری شده است. 
دلایل اصلی گرانی خودرو در بازار خرید و فروش خودرو
عبدالرضا عزیزی، دلیل اصلی
آسیب‌دیدگی هر یک از قطعات و یا بخش‌های خودرو بی ام و باعث به ود آمدن مشکل در عملکرد بخش های دیگر نیز می شود . به‌همین دلیل در صورت خرابی هر کدام از قطعات bmw باید برای جلوگیری از آسیب بیشتر ، خودرو به تعمیرگاه تخصصی برده شود . در تعمیرگاه‌ تخصصی بی ام و با استفاده از دستگا‌ه‌های پیشرفته عیب های خودرو را انجام میدهند.سلامت و بازدهی خودرو برای صاحبان آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . قطعات خودرو می‌توانند به علت های بسیاری دچار خرابی شون
 بالانس چرخ چیست؟بالانس چرخ‌های خودرو یکی از الزامات اساسی خودرو در زمان سرویس دوره ای خودرو می‌باشد که همواره توسط سازنده خودرو نیز توصیه می‌شود. بالانس رینگ ها, که بعضی اوقات با میزان فرمان اشتباه گرفته می شود, در افزایش طول عمر لاستیک و رسیدن به عملکرد بهینه لاستیک نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.
بالانس چرخ‌ها, از طریق توزیع یکسان وزن لاستیک و خودرو, باعث #سایش یکنواخت هر چهار لاستیک و یک سواری ملایم می شود.
باید توجه داشته باشید که بالا
خدمات امداد
خدمات کلی امداد خودرو شامل :
پاسخ سریع  تلفنی به در خواست امداد خواهان
اعزام تیم امداد در اسرع وقت  به محل امداد خواه جهت رفع ایراد خودرو
هماهنگی جهت انتقال خودرو به نزدیکترین مکانیکی
تعمیر سریع خودرو در مکانیکی
تعریفی از خدمات امداد :
به مجموعه خدماتی گفته میشود که به خودروی غیر متحرک یا خودروی غیر قابل حرکت داده میشود تا خودرو تعمیر شود و به حرکت دربیاید.
خدمات امداد :
1.تعمیر خودرو و راه اندازی آن : تعمیر خودرو در محل و امکا
ما در قرن 21 هستیم؛ این یعنی انتظار می رود در خرید و فروش خودرو نیز شاهد تغییرات اساسی و مثبت باشیم که فرایند خرید خودرو را آسان تر و مطمئن تر می کند. اما متاسفانه همچنان بسیاری از افراد، از روش های سنتی خرید و فروش خودرو استفاده می کنند. روش هایی که اغلب هزینه های مالی و زمانی زیادی را به همراه دارند.
منظور از روش های سنتی روش هایی است که اغلب نیازمند صرف زمان و انرژی زیادی هستند و از طرف دیگر امکان مواجه شدن با کلاهبرداران هم در این روش های خری
قطار عمرم با سرعت سریع السیر رو به جلو است. این لحظاتم هستند که از میان تونل می گذرند.شاید به همین دلیل باشد که گاه لحظاتم تاریک میشود و باز دوباره روشن! هنوز یاد نگرفته ام از لحظاتم چگونه خوب استفاده کنم درحالی که نصف عمرم را درحالت نگرانی آینده سپری کرده ام.نگران ازجا در رفتن ریل های قطار عمر یا واژگون شدن تونل هنگام عبور لحظات از درون آن.به راستی من به کجا رهسپار شده ام؟!
طبق اعلام رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران، ویروس ناخوانده، بازار شب عید خودرو را برهم زده و میزان معاملات را به صفر نزدیک کرده است و باتوجه به اینکه عرضه و تقاضا همیشه تعیین کننده قیمت‌هاست، تا زمانی که تقاضا در بازار وجود ندارد، روند قیمتی خودرو هم نزولی خواهد بود.
ادامه مطلب
مراحل صدور پلاک، مدارک مورد نیاز برای تعویض پلاک که پیش نیاز های نقل و انتقال خودرو هستند و همچنین آدرس مراکز تعویض پلاک از جمله مطالبی است که به صورت دقیق و مفصل در این مطلب آسمونی مطالعه خواهید کرد.
 در صورتی که شما به تازگی اقدام به خرید وسیله نقلیه نموده باشید و یا تصمیم داشته باشید وسیله نقلیه را به نام فرد دیگری بزنید، برای ثبت سند نیازمند دریافت پلاک خودرو هستید.

شرایط و مدارک لازم جهت نقل و انتقال خودرو

1- حضور متعاملین (خریدار و فر
شرکت خودرو سازی مدیران خودرو یا mvm 
یکی از شرکتهای مظرح در زمینه تولید خودرو در ایران می باشد که مدلهایی مانند
ام وی ام 110
ام وی ام x33
ام وی ام x22
ام وی ام 330
او وی ام 550
ام وی ام 530 
تیگو 5
تیگو 7 
را در ایران ارایه می کند.

شرکت
 شرکت صنایع خودروسازی مدیران ("MVM "، مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه  خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. ش
ROA نام سیستم هوشمندی است که هیوندای آن را در خودروهای ۲۰۱۹ به بعد استفاده خواهد کرد.
این سیستم بعد از پارک خودرو با استفاده از #سنسورهای #اولتراسونیک #حرکات سرنشینان عقب را بررسی کرده و در صورتیکه #کودک یا حیوان  خانگی شما در خودرو باشد به شما #اخطار می دهد و اگر بی‌توجه خودرو را ترک کنید چراغ‌ها روشن وخاموش شده و بوق خودرو به صدا در می‌آید.
سیستم بلولینک هیوندای نیز آلارمی را به  تلفن هوشمند شما ارسال می‌کند.
در تابستان سال جاری ۳۸ کودک در آ
نقد مستند قطار مسیر ۶۰
مستند قطار مسیر ۶۰ به کارگردانی کتایون جهانگیری، موسیقی ایران در دهه اول انقلاب را از دو ‌زاویه: دولت و مردم. تقابل‌ها، تضادها و همراهی‌ها تا رسیدن به فضای باز و ظهور دوباره موسیقی ‌پاپ در ایران روایت می کند.
بررسی موضوعی مستندهای محبوب در سال‌های اخیر نشان می‌دهد که هنر یکی از محبوب‌ترین موضوعات برای تولید مستند در نزد مردم است. در همین راستا، آثار مختلفی در سال‌های اخیر به بازنمایی مستندگونه هنر و زندگی هنرمند
سیستم حمل و نقل قطاری KTX
کره جنوبی به خاطر سیستم حمل و نقل خودش خیلی معروفه البته کشور هایی مثل چین و ژاپن خیلی زود تر از کره به فناوری حمل و نقل سریع دست پیدا کردن. یکی از معروف ترین سیستم های حمل و نقل توی کره جنوبی KTX هستش که خارجی هایی که به کره میرن غیر ممکنه یه بار امتحانش نکنن.
این سیستم ییه سیستم قطاری ریلی هست که سرعتش بالای 300 کیلومتر بر ساعته و خیلی از مردم از اون برای رفتن از سئول به بوسان استفاده میکنن.فاصله سئول تا بوسان (جنوبی ترین ش
چرا خودرو اجاره کنیم؟ امروزه خدمات کرایه اتومبیل در تهران باعث شده نیاز به داشتن یک خودرو ایده آل برای انجام سفرهای شهری و برون شهری و کلیه کارهای تجاری و تشریفاتی امری آسان گردد. از مزایای اجاره ماشین می توانیم به امکان اجاره ماشین با راننده، امکان اجاره انواع ماشین های روز دنیا، عدم نیاز به هزینه های نگهداری خودرو، عدم نیاز به رفتن به تعمیرگاه و صرف زمان برای خودرو و قیمت ارزان تر اجاره نسبت به خرید خودرو اشاره کرد. ما درپارمیس خودرو ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرتوو پخت و پز با بهترین روش ها